INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
IV Niedziela Wielkanocna (Dobrego Pasterza)
21 kwietnia 2024 r.

1. Msze św. dzisiaj i za tydzień o godz. 8.30, 10.00 i 12.00 w tygodniu według przyjętych intencji.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dla Rodziców i dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych. Uroczystość ta będzie miała miejsce w niedzielę 19 maja o godz. 12.00.

3. W poniedziałek o godz. 18.30 próba liturgiczna dla Asysty Młodszej i Asysty Starszej oraz osób pełniących funkcje w czasie Mszy św. Ingresowej.

4. We wtorek Wizyta Kanoniczna Biskupa Diecezjalnego Szymona Stułkowskiego. Porządek spotkań:

– Godz. 10.00 – Msza św. z obrzędem namaszczenia chorych (kościół zabytkowy);

– Godz. 11.20 – Spotkanie z uczniami i nauczycielami Szkoły Podstawowej i Liceum
Ogólnokształcącego (po spotkaniu obiad w Gminnym Ośrodku Kultury);

– Godz. 15.00 – Modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia za zmarłych na cmentarzu
parafialnym;

– Godz. 15.30 – Spotkanie z Radą Parafialną i Gospodarczą w sali parafialnej;

– Godz. 16.00 – spotkanie z przedstawicielami grup parafialnych w kościele;

– Godz. 18.00 – Msza św. Ingresowa połączona z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich
(na Mszę zapraszamy również rodziców księży z Dekanatu Strzegowskiego).
Zapraszamy wszystkich Parafian.

5. We wtorek również uroczystość św. Wojciecha – Patrona Polski.

6. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie kościołów na wizytację.

7. W sobotę 27 kwietnia spotkanie na plebanii z rodzicami i dziećmi przed I Komunią Świętą.

8. Ks. Dariusz jest już po udanym zabiegu operacyjnym i wraca do zdrowia. Bardzo dziękuje za Msze św. ofiarowane w jego intencji, modlitwę i wielką życzliwość.

9. Intencje, ogłoszenia i bieżące informacje znajdują się także na stronie internetowej, parafialnym facebook’u i w Biuletynie. Zapraszamy do czytania i rozważania.