INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
V NIEDZIELA WIELKANOCNA
15 maja 2022 r.

1. Msze św. dzisiaj i za tydzień o godz. 8.30, 10.00 i 12.00, w tygodniu o 17.00 i 18.00.

2. Nabożeństwo Majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 (we wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu).

3. W Czwartek o godz. 20.00 spotkanie modlitewne przy relikwiach bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

4. W poniedziałek odbył się pogrzeb śp. Teresy NOWAKOWSKIEJ. Odprawionych będzie 15 Mszy św., pierwsza – 4 czerwca o godz. 18.00 od syna Tadeusza z żoną i rodziną.

5. W sobotę 21 maja na hali sportowej i orliku w naszej parafii odbędzie się Finał Diecezjalny Piłki Nożnej Służby Liturgicznej Diecezji Płockiej. Naszych ministrantów będą reprezentowały 2 drużyny. Zwycięzcy pojadą na rozgrywki ogólnopolskie do Kołobrzegu.

6. Uczestników pielgrzymki do Fatimy i Santiago de Compostela zapraszamy na spotkanie organizacyjne w piątek 27 maja o godz. 19.00 w sali parafialnej. Wtedy też dokonujemy wpłaty należności w euro.

7. Dzisiaj o godz. 12.00 uroczyste Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych dzieci klas IV. Sensem uroczystości jest przypomnienie godności chrześcijańskiej wypływającej z sakramentu chrztu. Gratuluję dzieciom, a rodzicom dziękuję za zaangażowanie w przygotowanie dzieci i uroczystości oraz za dar ołtarza w postaci statywów do mikrofonów. Dzieci przychodzą na Msze św. do piątku włącznie.

8. Intencje, ogłoszenia i bieżące informacje znajdują się także na stronie internetowej, facebook’u i w Biuletynie Parafialnym. Zapraszamy do czytania i rozważania.