INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
14 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

1. Msze św. dzisiaj i za tydzień o godz. 8.30, 10.00 i 12.00 w tygodniu o godz. 17.00 i 18.00.

2. Dziś pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa” obchodzimy 18. Dzień Papieski. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która jest żywym pomnikiem św. Jana Pawła II.

3. Dziś także po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

4. Przyjmujemy zapisy na wypominki roczne i jednorazowe oraz Msze św. w Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych.

5. Różaniec codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 18.00 z udziałem dorosłych i młodzieży. Od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 z udziałem dzieci.

6. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 18.00.

7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji pielgrzymów do Kalwarii Zebrzydowskiej i Zakopanego.

9. Przy wyjściu z kościoła można nabywać u ministrantów kalendarz parafialny na rok 2019. Koszt 9 zł.

10. W czwartek 18 października badania USG EL-MED na Placu Wolności.

11. Intencje i ogłoszenia są umieszczone na naszej stronie internetowej oraz parafialnym facebook’u. Zapraszamy do polubienia i odwiedzania.