INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
9 maja 2021 r.

1. Msze św. dzisiaj i za tydzień o godz. 8.30, 10.00 i 12.00, w tygodniu o 17.00 i 18.00.

2. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30.

3. Nabożeństwo Majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.

4. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Akcji Katolickiej.

5. W czwartek 13 maja święto Matki Bożej Fatimskiej i 104. rocznica objawień. Rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie. O godz. 19.30 Msza św. w intencji KŻR, różaniec i procesja fatimska. Dziękuję młodzieży z KSM-u za opiekę nad figurką Matki Bożej Fatimskiej i noszenie jej podczas procesji.

6. Od piątku 14 maja po Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.

7. Za o godz. 12.00 Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego dzieci z klas IV. Próby liturgiczne przed tą uroczystością w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 15.30. W piątek o godz. 15.30 – spowiedź dla rodziców i dzieci, w sobotę od g. 9.00 zapraszam rodziców do pomocy w przygotowaniu Kościoła do uroczystość.

8. Za tydzień po każdej Mszy św. odbędzie się kiermasz ciast organizowany przez Liturgiczną Służbę Ołtarza i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Dochód ze sprzedaży ciast przeznaczony jest na wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży zaangażowanych przy parafii.

9. Dziś 30 dzieci z naszej parafii uczestniczyło w pełni w Eucharystii i po raz pierwszy przyjęło Pana Jezusa w Komunii Świętej. Gratulujemy dobrego przygotowania i życzymy wierności Temu, którego przyjęły do swojego serca. Dziękujemy rodzicom za udział w przygotowaniu uroczystości oraz dar ołtarza w postaci ornatu z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego. Dziękuję panu Piotrowi Gumowskiemu za przygotowanie stelaży pod banery komunijne. Msze św. z udziałem dzieci w białym tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

10. Intencje, ogłoszenia i bieżące informacje znajdują się także na stronie internetowej i parafialnym facebook’u. Zapraszamy do polubienia i odwiedzania.