INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
II NIEDZIELA ADWENTU
9 GRUDNIA 2018 R.

1. Msze św. dzisiaj i za tydzień o 8.30, 10.00 i 12.00, w tygodniu o 7.00 i 18.00.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dla rodziców i dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii Św., za tydzień spotkanie dla rodziców i dzieci z klas IV.

3. Jutro 10 grudnia – miesięcznica przypominająca Peregrynację M.B. Częstochowskiej. Różaniec po Mszy św. o godz. 18.00.

4. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 18.00.

5. Za tydzień o godz. 14.00 opłatek na plebanii dla samotnych, a o godz. 18.00 dla grup działających przy parafii w GOK-u. Zapraszamy Liturgiczną Służbę Ołtarza, Chór, Zespół Młodzieżowy „Dona Nobis”, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Akcję Katolicką, Koła Żywego Różańca, Lektorów.

6. Zachęcamy do nabywania świec wigilijnych Caritas. Małe świece – 6 zł, duże – 12 zł.

7. Dziś po wszystkich Mszach św. za dobrowolną ofiarą można nabywać u ministrantów i młodzieży z Zespołu „Dona Nobis” ręcznie dekorowane pierniczki domowego wypieku, przygotowane według staropolskiej receptury. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na wyjazd wakacyjny dla ministrantów i młodzieży z Zespołu. W kolejne niedziel będzie także dostępne tradycyjne, poświęcone sianko na stół wigilijny.

8. Intencje i ogłoszenia są umieszczone na naszej stronie internetowej oraz parafialnym facebook’u. Zapraszamy do polubienia i odwiedzania.