INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
10 października 2021 r.

1. Msze św. dzisiaj i za tydzień bez zmian. W tygodniu o godz. 17.00 i 18.00.

2. Dziś Niedziela Papieska połączona ze zbiórką ofiar na dzieła związane z Fundacją dla młodzieży chcącej się uczyć. Dzieło upamiętnia pontyfikat św. Jana Pawła II. Proszę młodzież z KSM o pomoc w zbiórce funduszy.

3. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dla rodziców i dzieci z klas III, przygotowujących się do I Komunii św.

4. Za tydzień spotkanie rodziców i dzieci z klas IV przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.

5. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 17.00.

6. W środę 13 października ostatnie nabożeństwo fatimskie. Kończą wędrówkę obrazy Matki Bożej Częstochowskiej. Msza św. na zakończenie peregrynacji 13 października o godz. 20.00. Po niej różaniec i procesja fatimska. Tego dnia na godz. 20.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania.

7. Przyjmujemy już zapisy na wypominki jednorazowe i roczne.

8. Różaniec codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 18.00 z udziałem dorosłych i młodzieży (kandydaci do bierzmowania przychodzą z indeksami). Od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 z udziałem dzieci. Informujemy, 29 października odbędzie się Korowód Wszystkich Świętych. Zachęcamy dzieci do przebrania się za poznanych świętych i uczestnictwo w tym Korowodzie. Po Mszy św. o godz. 17.00 i różańcu przejdziemy do sali w GOK-u. Tam będzie prezentacja świętych, poczęstunek i wręczenie upominków. Zachęcamy do przebrania także młodzież i dorosłych. Rodziców prosimy o pomoc w przygotowaniu strojów dla dzieci.

9. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Marianny KRZYŻANOWSKIEJ. Odprawionych będzie 9 Mszy św., pierwsza 5 listopada o godz. 18.00.

10. Ewangelia niedzielna, intencje i ogłoszenia są umieszczone na naszej stronie internetowej, facebook’u oraz w Biuletynie Parafialnym. Zapraszamy do czytania i rozważania.