INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
II NIEDZIELA ADWENTU
10 GRUDNIA 2017 R.

1. Msze św. dzisiaj i za tydzień o godz. 8.30, 10.00 i 12.00 w tygodniu w o godz. 7.00 i 18.00. Dziś gościmy relikwie św. Jose Sanchez del Rio. Spotkanie i ucałowanie relikwii według porządku zapowiedzianego w ubiegłą niedzielę.

2. Zachęcamy do nabywania niedzielnego „Naszego Dziennika”. Dziękujemy Pani Ewie Maruszak za słowa informacji i zachęty.

3. Dzieci i rodzice kl. III i IV mają dzisiaj miesięczne spotkanie przy relikwiach św. Jose.

4. Za tydzień spotkanie opłatkowe dla osób samotnych o 14.00. Spotkanie organizuje Akcja Katolicka. O godz. 18.00 w GOK-u spotkanie opłatkowe dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy Liturgiczną Służbę Ołtarza, Scholę Dziecięcą, Zespół Muzyczny „Dona nobis” oraz KSM.

5. Gminny Ośrodek Kultury w Strzegowie serdecznie zaprasza dzieci (szkoła podstawowa i młodsze) na warsztaty, na których będą tworzyły piernikowe chaty bożonarodzeniowe 12 grudnia (wtorek) od godz. 15.00. W naszym GOK-u działa też od lat sekcja teatralna. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, którzy chcieli by rozwijać i realizować swoje zdolności w tej sekcji.

6. U ministrantów za dobrowolną ofiarą można nabywać tradycyjne poświęcone sianko pod obrus na stół wigilijny. Dziś do nabycia także książka o św. Jose Sanchez del Rio w cenie 27 zł i broszura w cenie 5 zł, świece Bożonarodzeniowe małe w cenie 6 zł i kuliste po 12 zł oraz kartki świąteczne KSM.

7. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb Edwarda Ślepowrońskiego. Odprawionych będzie 7 Mszy św.

8. Intencje i ogłoszenia są umieszczone na naszej stronie internetowej oraz parafialnym facebook’u. Zapraszamy do polubienia i odwiedzania.