INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
12 sierpnia 2018 r.

1. Msze św. dzisiaj i za tydzień o godz. 8.30, 10.00 i 12.00, w tygodniu o 17.30 i 18.00.

2. Dziś w naszej parafii gościnnie posługuje duszpastersko ks. diakon Sebastian Zalewski z Mławy. Ksiądz diakon jest obecnie na 6 roku studiów w Wyższym Seminarium Duchownym w Płocku i w przyszłym roku przyjmie święcenia kapłańskie. Dziękujemy mu za dzisiejszą posługę i wygłoszone Słowo Boże.

3. W poniedziałek 13 sierpnia o godz. 21.00 ostatni Pielgrzymkowy Apel Jasnogórski połączony z Nabożeństwem Fatimskim i procesją.

4. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 18.00.

5. W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie ziół.

6. Dziękujemy wszystkim uczestnikom pielgrzymki do Drogiszki, osobom śpiewającym, niosącym krzyż pielgrzymkowy i nagłośnienie.

7. W najbliższą sobotę 18 sierpnia o godz. 5.00 z parkingu przy kościele wyrusza 50-cio osobowa pielgrzymka autokarowa do sanktuariów Warmii i Mazur (w programie Rywałd – Msza św. i sala pamięci kardynała Wyszyńskiego, Gietrzwałd – nawiedzenie sanktuarium, różaniec i posiłek, Stoczek Klasztorny – zwiedzanie kompleksu klasztornego i koronka do Miłosierdzia Bożego, Święta Lipka – nawiedzenie sanktuarium i koncert organowy).

8. W związek małżeński mają zamiar wstąpić: Łukasz KOCOT, kawaler z parafii Strzegowo i Wioleta MIĄCZYŃSKA, panna z parafii Niedzbórz.

9. Intencje, ogłoszenia i bieżące informacje znajdują się także na stronie internetowej i parafialnym facebook’u. Zapraszamy do polubienia i odwiedzania.