INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
5 maja 2024 r.

1. Msze św. dzisiaj i za tydzień o godz. 8.30, 10.00 i 12.00, w tygodniu według przyjętych intencji.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00 i 12.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Sumie procesja Eucharystyczna i grill dla Służby Liturgicznej i Rycerzy Jana Pawła II w ogrodach plebanijnych.

3. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 i możliwość spowiedzi.

4. W piątek 10 maja różaniec KŻR Matki Bożej Nawiedzenia po Mszy św. o godz. 18.00. Tego dnia rozpoczynamy również Nowennę przed świętem Zesłania Ducha Świętego.

5. Za tydzień na Mszy św. o godz. 12.00 20 dzieci po raz pierwszy przyjmie Komunię Świętą. Otoczmy dzieci i r-ców naszą modlitwą. Próby przed Komunią w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 16.00, spowiedź w piątek od godz. 16.30, przygotowanie kościoła w sobotę od godz. 10.00. Msze św. z udziałem dzieci w białym tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

6. Również w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w sali parafialnej spotkanie uczestników pielgrzymki do południowych Włoch. Wtedy wpłacamy też kwotę w euro.

7. We wtorek o godz. 11.00 Msza św. przed ślubowaniem nowych Radnych i Wójta.

8. Zapowiedzi: Karol WĘDROWSKI, kawaler ze Strzegowa i Katarzyna, Dominika MAMUL, panna z parafii Adamowizna.

9. Dziękuję za obecność na uroczystości odpustowej 3-go Maja: Służbie Liturgicznej, Chórowi, Orkiestrze, Szkołom, placówkom Gminy i wszystkim, którym droga jest modlitwa za Ojczyznę.

10. Dziękuję osobom, które zaangażowały się w sprzątanie przed wizytacją: Barbara Schodowska, Bożena Stępkowska, Agnieszka Pauba, Lidia Błazińska, Małgorzata Papierzyńska, Dominika Warecka, Marek Schodowski, Sławomir Błaziński, Roman Banasiak z pracownikami, Tomasz Cieśliński z pracownikami, Andrzej Sobiecki, Andrzej Antoszewski i Służba Liturgiczna.

11. W poniedziałek 6 maja od godz. 14.00 w El-Medzie odpłatne badania USG Doppler.

12. Intencje, ogłoszenia i bieżące informacje znajdują się także na stronie internetowej i parafialnym facebook’u. Zapraszamy do polubienia i odwiedzania.