Wyjazd parafialny do Pragi Czeskiej

Zapraszamy do zapoznania się z programem wyjazdu parafialnego do Pragi Czeskiej i Skalnego Miasta. W rozwinięciu znajdziemy także warunki uczestnictwa i dostępność miejsc oraz cenę.

WYJAZD PARAFIALNY
STRZEGOWO – SKALNE MIASTO – PRAGA – STRZEGOWO
6 – 8 KWIETNIA 2018 R.

1 dzień
– Wyjazd z parkingu przy kościele w Strzegowie o godz. 3.00
– Przejazd do Skalnego Miasta na godzinę 12.00. Zwiedzanie rezerwatu (ok. 4h), przejazd do Pragi, obiadokolacja, zakwaterowanie, nocleg (plus nocny spacer po Pradze – dla chętnych).

2 dzień
– Śniadanie, przejazd do centrum i zwiedzanie: Strahov, tarasy widokowe, Hrad (1,2,3 dziedziniec + Przedsionek Katedry), Starozamecke Schody, Ogrody Na Wałach, Mala Strana, Ogrody Valsteina, Wyspa Kampa, Ściana Lenona, Jezulatko, Most Karola. Obiadokolacja, przejazd do hotelu, nocleg – dla chętnych nocne zwiedzanie Pragi “Prag by night”.

3 dzień
– Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do centrum, czas na pamiątki i wyjazd w drogę powrotną.
– Powrót do Strzegowa w godzinach nocnych.
Koszt: 500 PLN

Zaliczkę w wysokości 200 PLN należy wpłacić najpóźniej do 12 stycznia 2018 r. Pozostałą kwotę (300 PLN) należy wpłacić do 18 marca 2018 r.

DANE DO PRZELEWU:
Dariusz Nowotka
Nr konta: 72 1090 2604 0000 0001 0069 5279
Kwota zaliczki: 200 PLN
Tytułem: Praga i nazwiska uczestników

Cena zawiera:
– Przejazd autokarem
– Bilety w Skalnym Mieście
– 2 noclegi
– 2 śniadania
– 2 obiadokolacje
– bilety na metro
– zestaw Tour Guide
– Przewodnika
– Opiekę duchową
– Ubezpieczenie KL i NNW.

DOSTĘPNOŚĆ MIEJSC: brak miejsc (możliwość zapisu na listę rezerwową)

Zapisy w zakrystii lub u Księdza Prefekta pod numerem tel.: 799-047-925